O projekcie

Project Management Challenge to unikalny konkurs skierowany do studentów z całej Polski, chcących sprawdzić swoje umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Na ochotników czekają trzy etapy:

I Etap: 3 – 9 kwietnia TEST ONLINE: Na jego uzupełnienie Uczestnik ma 10 minut. Do testu można przystąpić tylko raz. Test będzie aktywny między 3 a 9 kwietnia na naszej stronie w zakładce „Quiz”.

II Etap: 20 – 27 kwietnia GRA SYMULACYJNA, do której zostaną zaproszeni Uczestnicy, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w pierwszym etapie. W trakcie trwania Gry, Uczestnicy zmierzą się z zadaniami i trudnościami, z jakimi spotykają się Project Managerowie w codziennej pracy. Gra rozpocznie się 20 i zakończy 27 kwietnia.

III Etap: 21 maja WIELKI FINAŁ, w którym wezmą udział najlepsi uczestnicy z największą ilością punktów z Gry Symulacyjnej. Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, w których wspólnie zmierzą się z kolejną grą symulacyjną. W trakcie trwania Finału, każdy z Uczestników będzie otrzymywał punkty za swój wkład w pracę grupową oraz wynik uzyskany za rozwiązany case. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana nagroda to udział w certyfikowanym szkoleniu (do wyboru Agile PM Foundation lub Prince2 Foundation), a ponadto gwarancję rozmowy rekrutacyjnej z pominięciem pierwszego etapu rekrutacji przy ubieganiu się o praktyki w wybranym dziale naszego partnera – firmy Eurocash!

Życzymy wszystkim powodzenia!

 

  • DSC_0038
  • DSC_0043
  • DSC_0119
  • DSC_0194