O projekcie

Project Management Challenge to unikalny konkurs skierowany do studentów z całej Polski, chcących sprawdzić swoje umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Na ochotników czekają trzy etapy:

I Etap: 9 – 15 kwietnia TEST ONLINE: Na jego uzupełnienie Uczestnik ma 10 minut. Do testu można przystąpić tylko raz. Test będzie aktywny między 9 a 15 kwietnia na naszej stronie w zakładce „Quiz”.

II Etap: 20 – 26 kwietnia PYTANIA SYMULACYJNE w formie case study, do której zostaną zaproszeni Uczestnicy, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w pierwszym etapie. W trakcie trwania tego etapu, Uczestnicy zmierzą się z zadaniami i trudnościami, z jakimi spotykają się Project Managerowie w codziennej pracy. Pytania zostaną przesłane za pomocą poczty elektronicznej. Uczestnik będzie miał 3 godziny, od momentu pobrania załącznika, na nadesłanie rozwiązania.

III Etap: 27 maja WIELKI FINAŁ, który będzie składał się z dwóch części. Podczas pierwszej z nich uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i będą uczestniczyć w spotkaniu typu Assessment Center z tematyki Zarządzania Projektami. Do drugiej części finału przystąpi grupa wybrana przez jury, która najlepiej wykonała swoje zadanie i uzyskała największą ilość punktów. Spośród tych osób na drodze rozmowy zostaną wyłonieni zwycięzcy Konkursu.

Życzymy wszystkim powodzenia i trzymamy kciuki! 😉

 

  • DSC_0038
  • DSC_0043
  • DSC_0119
  • DSC_0194