Project Management Session

Po raz czwarty – konferencja Project Management Session
Już 21 marca rusza IV edycja dwudniowej konferencji Project Management Session – wydarzenia, które co roku umożliwia jego uczestnikom zdobycie kluczowych kompetencji oraz wiedzy na temat metodyk i dobrych praktyk stosowanych przez największe firmy w dziedzinie zarządzania projektami. Konferencja odbędzie się w budynku D-21 Politechniki Wrocławskiej w dniach 21-22 marca 2015 roku, a jej organizatorem jest koło naukowe Project Management Group.
Project Management Session przyciąga zarówno studentów z całej Polski, jak i przedstawicieli środowiska biznesowego. Konferencja stwarza uczestnikom wydarzenia okazję do efektywnego networkingu, dzięki czemu tworzy liczącą kilkaset osób, ogólnopolską platformę zrzeszającą sympatyków dziedziny zarządzania projektami. Pozwala także na rozwinięcie umiejętności związanych z efektywną komunikacją czy budowaniem i motywowaniem zespołu projektowego, które coraz częściej traktowane są jako kluczowe w pracy kierownika projektu.
Zapisy na konferencję już trwają. Formularz zapisowy jest dostępny na stronie http://pmgroup.pwr.wroc.pl/project-management-session-2015/zapisy/.
Ze względów organizacyjnych liczba uczestników mogących wziąć udział w wydarzeniu jest ograniczona.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Konferencji (http://www.pmsession.pwr.wroc.pl/) oraz na fanpage’u na portalu Facebook (https://www.facebook.com/pmsession).
Zapraszamy!